Keletas žodžių apie

Raidė ir forma

"Raidė ir forma"

antspaudų gamyba

"Raidė ir forma"

Antspaudas su logotipu

antspaudų gamyba Apie mus Antspaudu gamyba Modico 3 scaled
Kokia veikla užsiima

Raidė ir forma

Antspaudas – įtaisas, kuriuo dedamas dokumentų patvirtinimo ženklas, paprastai būna apskritas. (Kartais rašomas su klaida anspaudas). Pagal šiuo metu galiojančius įstatymus įmonėms nėra privaloma turėti antspaudą, tačiau neretai įmonėse, įstaigose ir organizacijose yra reikalaujama pateikti dokumentus su antspaudu.
Ar nepadarėte klaidos rašydami žodį antspaudas?

 Kokia yra antspaudų naudojimo tvarka šiandien?
Antspaudai privalomi tik institucijoms, kurios vykdo valstybės ar savivaldybių funkcijas. Dokumentuose dažnai būna antspaudo vieta – raštvedybos taisyklėmis numatyta vieta (paprastai ties atsakingo asmens parašu), dažnai pažymėta plonu rėmeliu ir jo viduje pažymėta nuoroda A.V. (antspaudo vieta). Antspaudas paprastai turi liesti dokumentą pasirašiusio asmens pareigų pavadinimą.

Kokie antspaudai reikalingi privačioms įmonėms?
Nors privačiam verslui apvalus įmonės antspaudas nėra būtinas, vis tik prireikia ir kitokių spaudų, su rekvizitais, su pareigomis, „kopija tikra“, reikalingas numeratorius, datatorius. Paplitęs ir kitas antspaudų pavadinimas „štampai“ arba „štampukai“. Tai ne mediniai antspaudai, o patogūs naudoti spaudai su automatiniu korpusu.

 

Antspaudai Kaune?
Nors mes esame įmonė, kuri užsiima antspaudų gamyba Kaune, mes taip pat piimame užsakymus internetu ir pagamintus antspaudus siunčiame į visus Lietuvos miestus. Siunčiame per Lietuvos paštą ir LP express paštomatus.

Antspaudas su logotipu.

Dažnai smulkaus verslo įmonės nori naudoti savo susikurtą logotipą, paveiksliuką ant įvairių pakuočių , maišelių, dėžučių. Mes gaminame įvairius antspaudus su piešinukais. Antspaudus su logotipu. Labai patogus, paprastas ir pigus logotipo naudojimas. Taip pat antspaudu galima papuošti pakuotę, padėti pirkėjui įsiminti Jūsų ženklą.

Antspaudai vaikams, antspaudai mokytojams

Labai paprasta ir patogu mokytojams dėti antspaudukus su užrašais „šaunu“ ar „pasistenk“ pradinių klasių moksleiviams. Mes gaminame antspaudus vaikams. Ir pastebėjome, jog antspaudai vaikams labai patinka. Mūsų gaminami antspaudai yra tikras darbo palengvinimas mokytojams, kai reikia patikrinti ir įvertinti kalną pratybų. Antspaudai vaikams – motyvuoja vaiką, palengvina mokytojui darbą, informuoja apie vaiko mokslus tėvus. Antspaudai mokytojams yra spalvingi, žaismingi ir vizualiai patrauklūs vaiko akiai. Jie nėra bauginantys, net jei informuoja apie pridarytas klaideles.

Vizitinės kortelės

Nors mūsų gyvenimus užvaldė skaitmeninis pasaulis, tačiau popierinės vizitinės kortelės visada išliks patogia priemone pasidalinti savo kontaktais. Net ir labai  moderniems specialistams irgi prireikia paprastos popierinės klasikinės vizitinės kortelės.
Elektroniniai laiškai su kontaktais, dažnai pasimeta tarp jų gausybės, tuo tarpu asmeniškai įteikta kokybiška vizitinė kortelė bus pastebėta ne vieną kartą.

Darbo kalendorius su Jūsų įmonės logotipu


Ar žinote, koks reikalingas darbo kalendorius kirpėjai, kosmetologei, manikiūristei? Kad ir koks išmanus būtų telefonas, šios srities specialistės dažniausiai renkasi įprastą darbo kalendorių ir savo darbus planuoja ant popieriaus.
Darbo kalendorius su logotipu gali būti puiki, praktiška dovana. Dedame logotipus ant odinių darbo kalendorių su įspaudimu, folijavimu, šilkografijos būdu. Tai praktiškos, tobulos verslo dovanos.

"Raidė ir forma" komanda
kasdien dirba Jums kurdami įvairaus spektro anspaudus...

2012
Įkurta
2000
Laimingų klientų
124
Įmonių dirba su mumis
1
Biuras
5
Komandos narių
10000
Pagaminta anspaudų