Raidė ir formaRaidė ir forma

Su mumis dirbti naudinga ir patogu!

Apie mus

 

UAB "Raidė ir forma" specializuojasi antspaudų gamyboje.

Antspaudas – įtaisas, kuriuo dedamas dokumentų patvirtinimo ženklas, paprastai būna apskritas. Pagal šiuo metu galiojančius įstatymus įmonėms nėra privaloma turėti antspaudą, tačiau neretai įmonėse, įstaigose ir organizacijose yra reikalaujama pateikti dokumentus su antspaudu.

 Kokia yra antspaudų naudojimo tvarka šiandien?
Antspaudai privalomi tik institucijoms, kurios vykdo valstybės ar savivaldybių funkcijas. Dokumentuose dažnai būna antspaudo vieta – raštvedybos taisyklėmis numatyta vieta (paprastai ties atsakingo asmens parašu), dažnai pažymėta plonu rėmeliu ir jo viduje pažymėta nuoroda A.V. (antspaudo vieta). Atspaudas paprastai turi liesti dokumentą  pasirašiusio asmens pareigų pavadinimą.

Kokie antspaudai reikalingi privačioms įmonėms?
Nors privačiam verslui apvalus įmonės antspaudas nėra būtinas, vis tik prireikia ir kitokių spaudų, su rekvizitais, su pareigomis, „kopija tikra“, reikalingas numeratorius, datatorius. Paplitęs ir kitas antspaudų pavadinimas „štampai“ arba „štampukai“. Tai ne mediniai antspaudai, o patogūs naudoti spaudai su automatiniu korpusu.

Antspaudai Kaune?
Nors mes esame įmonė, kuri užsiima antspaudų gamyba Kaune, mes taip pat piimame užsakymus internetu ir pagamintus antspaudus siunčiame į visus Lietuvos miestus.

Dažnai smulkaus verslo įmonės nori naudoti savo susikurtą logotipą, paveiksliuką ant įvairių pakuočių , maišelių, dėžučių. Mes gaminame įvairius antspaudus su logotipais.

Mes gaminame antspaudus vaikams. Ir pastebėjome, jog antspaudai vaikams labai patinka. Gaminame antspaudus mokytojams.